Referencje

STALHAL może poszczycić się doskonałymi referencjami od Klientów, dla których firma realizowała projekty. W tym między innymi od następujących Klientów:

 • OZAMET

  ...Prace zostały wykonane w terminie i zgodnie z umową.

  Polecamy firmę STALHAL jako sprawdzonego partnera w realizacjach inwestycji budowlanych, z której usług z pewnością ponownie skorzystamy. Więcej...

 • EURO-STEP

  ...prace zostały wykonane z pełnym zaangażowaniem, należytą starannością i zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz z zachowaniem uzgodnionych terminów.

  Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę STALHAL jako godnego zaufania i sumiennego wykonawcę. Więcej...

 • Hyundai Daszuta

  ... Profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych prac. budowlano - montażowych sprawiły że efekt wykonanego przez STALHAL jest wysoce satysfakcjonujący.

  Firma STALHAL wykonując powierzone zadanie zasłużyła na uznanie za zaangażowanie w realizacji zadania umownego oraz za zrozumienie naszych potrzeb i oczekiwań przy realizacji tej inwestycji.

  Bez obaw możemy polecić firmę STALHAL jako partnera który dąży do perfekcyjnego wykonania zadania, jest partnerem solidnym i kompetentnym a powierzone mu zadania budowlano - montażowe wykonuje na miarę potrzeb i oczekiwań Inwestora. Więcej...

 • Przemysłówka

  ...Roboty zostały wykonane fachowo z należytą starannością. Prace przebiegały sprawnie i zostały ukończone w terminie.

  Pozwala nam to rekomendować Spółkę STALHAL jako rzetelnego i solidnego partnera przy realizacji inwestycji budowlanych. Więcej...

 • STRABAG

  ...Firma STALHAL rzetelnie wywiązała się z postawionego przed nią zadania zarówno pod względem terminowości jak i dobrej jakości wykonanych prac.

  Firmę STALHAL możemy polecić jako wiarygodnego partnera do współpracy. Więcej...

 • Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

  ...Współpraca przy realizacji poszczególnych zadań układała się poprawnie. Wszystkie prace zostały wykonane terminowo i należycie. Kadra techniczna nadzorująca prace przy realizacji poszczególnych zadaniach wykazała się sprawnością organizacyjną oraz dużym doświadczeniem w zakresie wiedzy technicznej.

  Działając w dobrej wierze, na postawie zrealizowanych zadań na nasze zlecenia, możemy polecić firmę STALHAL innym inwestorom do wykonania podobnych zadań. Więcej...

 • WIROMAG

  ...Spółkę STALHAL cenimy za solidność i profesjonalizm oraz rzetelność w realizacji wspólnych zadań umownych. Wykonane zadania umowne w zakresie prac konstrukcyjno - montażowych wysoko oceniają również Inwestorzy dla których realizowaliśmy te zadania.

  Dlatego też polecamy STALHAL jako godnego zaufania partnera traktującego w sposób właściwy swoje zadania wobec Zleceniodawców i Inwestorów. Więcej...

 • Apteka Alfa

  ...Jako Inwestor doceniłam profesjonalizm, rzetelność i kompetencje zarówno kierownictwa firmy STALHAL jak i pracowników wykonujących prace przy realizacji tego zadania.

  Doceniając przedstawione walory firmy STALHAL mogę w pełni zarekomendować świadczone przez nich usługi budowlano - montażowe innym Inwestorom poszukujących profesjonalistów w zakresie robót prowadzonych przez tę firmę. Więcej...

 • ELGROM

  ...Prace zlecone zostały wykonane w wymagalnym terminie, zgodnie z wymogami zawartymi w umowach o roboty budowlano-montażowe z zachowaniem właściwej jakości i staranności z szczególnym naciskiem na respektowanie przepisów BHP ponieważ prowadzone prace były realizowane przy nieprzerwanej pracy hurtowni.

  Stwierdzając fakt, że firma STALHAL wykonała zadanie budowlane poprawnie możemy bez obaw polecić każdemu innemu potencjalnemu Inwestorowi usługi świadczone w zakresie wykonanych prac na nasze zlecenie. Więcej...

 • IFB

  ...Prace przebiegały zgodnie z zakładanym harmonogramem z zachowaniem właściwego poziomu bezpieczeństwa i jakości wykonywanych prac a całość zadania umownego zakończono w zakładanym terminie umownym.

  Na podstawie zebranych doświadczeń ze współpracy polecamy firmę STALHAL innym Inwestorom aby korzystali z jej doświadczenia i profesjonalizmu przy realizacji podobnych zadań. Więcej...

Zobacz dotychczasowe realizacje firmy STALHAL >

Fachowa Konsultacja

STALHAL oferuje Fachowe Konsultacje w zakresie projektowania, wykonania lub montażu konstrukcji stalowych, hal produkcyjnych, magazynów i innych obiektów przemysłowych zarówno systemowych, jak i indywidualnych.

Zamów Fachową Konsultację

Kontakt
Tel: 0 722-044-110 - Paweł Swirz
        0 782-044-111 - Michał Filak
Fax: 089/ 678 15 74
E-mail: biuro@stalhal.pl

STALHAL
ul. Sprzętowa 3c
10-467 Olsztyn

NIP: 739-373-59-65
REGON: 280379301
Partnerzy

STALHAL współpracuje z wieloma firmami z branży budowlanej celem zapewniena Klientom kompleksowej obsługi realizowanych projektów.


Do naszych partnerów zaliczają sie m.in.:

Przedsiębiorstwo budowlane
http://www.ango.olsztyn.pl